קבוצות יעד

באופן כללי

ילדים מגיל 4 ומעלה, בני נוער ומבוגרים. לא צריך להיות בעלי כישורים אמנותיים!

במילים אחרות, כל מי שאי פעם נתקל בקושי כלשהו בחייו! בין אם מדובר בחששות מבחינת בטיחות, פחדים, דיכאון, התמכרות,
מקרי התעללות, יחסי תלות, ייאוש... וכמובן ש-אקספרשס מתאימה גם לכל מי שמעוניין בהתפתחות וצמיחה אישית.
אנו מודעים למגבלות שלנו, ושומרים את הזכות לסרב לאנשים המבקשים את עזרתנו, או להפנות אותם לגורמים אחרים, אם אנו חשים שהדבר נעשה לתועלת שני הצדדים.המגזר החינוכי והסוציאלי

אקספרשס מספקת גם שירותים למגזר החינוכי והסוציאלי ומציעה טיפולים קבוצתיים. הארגונים שנהנים משירותינו כוללים: בתי ספר, פעוטונים, מרכזים לשירותי בריאות נפשית, מרכזים לשירותי בריאות כללית, מרכזים ייעודיים לבעלי מוגבלויות גופניות, מוסדות שיקומיים, מרכזי גמילה, מוסדות לתמיכה בחינוך מיוחד לבני נוער וקשישים או ארגונים בעלי התמחות ייעודית ספציפית (למשל, סיוע לאנשים המחפשים מוסדות לנפגעי נפש), ועוד. אנו מציעים טיפולים חד-יומיים, כמו גם טיפולים מתמשכים, בהתאם לצורך.
לא נדרשים כישורים אמנותיים או ידע מקדים. במסגרת טיפול באמנות אנו עוסקים בפעילויות אמנותיות שלא מחייבות ידע אמנותי מקדים. הפעילויות מותאמות אישית למטופל ולצרכיו. לכל אחד מאמצעי ההבעה השונים - החומרים, הצבעים, הצורות, הצלילים, המקצבים והתנועות - יש השפעות משלו על הגוף ועל הנפש, ויכולת ריפוי שונה.


הפעלות גיבוש לחברות

מכיוון שטיפול באמנות מוביל להתפתחות אישית של כל אדם, אקספרשס מציעה לחברות שירות של הפעלות גיבוש, במסגרת פעילות חד-יומית חד-פעמית, ועד סדנאות מקיפות וממושכות יותר. לפי בקשת החברה, אקספרשס תתמקד בנושאים כגון תקשורת, ניהול עימותים ועוד, במטרה ליצור אחדות ולכידות בקבוצה.

הפעלות במסיבות ימי הולדת + פעילויות מיוחדות לילדים

המטפל באמנות יכול להנחות מסיבות ימי הולדת, בייחוד עבור קבוצות של ילדים בגילאי 4-12. המטרה אינה רק הפעלה משעשעת ומהנה, אלא גם קיום של פעילות שתעורר ותעודד התפתחות רגשית חברתית בקרב הילדים. הפעילויות יוצעו בצורת הפעלות משחקים, ריקודים, משחקי תפקידים, ציורים ועוד... לקבלת מידע נוסף על הפעילויות המיוחדות לילדים, עברו אל לוח השנה